Opole – św. Jacka

Informacje o Ognisku

Miejsce i terminy spotkań
Przy Parafii Świętego Jacka przy ul. Tysiąclecia 11
ostatni piątek miesiąca o godz. 18.00 Msza święta, potem spotkanie formacyjne

pierwsza sobota miesiąca spotkanie grupy wsparcia o godz. 14.00

spotkania odbywają się w salce parafialnej

Opiekun duchowy
ks. Dawid Kontny

Lider Ogniska
Marzena

Kontakt
opole@sychar.org

Zapraszamy na najbliższe spotkanie

Zapraszamy na spotkania Ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej Sychar, które odbywają się przy parafii Świętego Jacka przy ul. Tysiąclecia 11 w ostatni piątek miesiąca o godz. 18.00 Msza święta, potem spotkanie formacyjne oraz w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 14.00 – spotkanie grupy wsparcia (spotkania odbywają się w salce parafialnej).

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE OGNISKA: 6 kwietnia 2024 – I sobota miesiąca

14.04 będziemy świętować 15-lecie powstania naszego Opolskiego Ogniska i wtedy zapraszamy na Niedzielę z Sycharem. Na każdej niedzielnej Eucharystii kazanie będzie wygłaszał Ks. Paweł Dubowik – Krajowy Duszpasterz Wspólnoty. W tym dniu o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie Sycharków (dawnych i obecnych oraz z sąsiednich Ognisk), zakończymy o godz.18.00 Mszą Św. w naszej intencji.


Na spotkanie zapraszamy wszystkich chętnych, tych, którzy przeżywają różne kryzysy małżeńskie, tych, którzy zostali opuszczeni przez współmałżonka, lub są w separacji albo po rozwodzie. Zapraszamy szczególnie te osoby, które potrzebują wsparcia i pomocy. Wszystkich, którzy dążą do uzdrowienia sakramentalnego małżeństwa.

Zapraszamy wszystkich sakramentalnych małżonków, których małżeństwo jest w kryzysie na każdym jego etapie, również tych, którzy żyjąc w związkach niesakramentalnych pragną pojednania z sakramentalnym współmałżonkiem.

Spotkania odbywają się według zasad obowiązujących w Ogniskach: przebieg-spotkania.sychar.org .

„Każde sakramentalne małżeństwo jest do uratowania, bo z Bożą pomocą wszystko jest możliwe”.

Każde sakramentalne małżeństwo (nawet po rozwodzie i gdy współmałżonek jest w drugim związku) ma szanse się odrodzić, gdyż każdy sakramentalny małżonek ma szanse otworzyć się na łaskę nawrócenia i wypełnienia przysięgi małżeńskiej.

Kronika Ogniska

Inauguracja działalności Ogniska 14.04.2009